Üzemi bizottságok kézikönyve. Szerk.: Kossa István, Szakasits Antal, Nagy Béla. Bán Antal iparügyi miniszter előszavával. Bp.,1947, Szakszervezeti Tanács. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.