Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és j... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Gelleri-Mor-Ujabb-modern-kiallitasok-Foljegyzesek-tanulmanyok-es-javaslatok-Bp-1910~II1936030
1936030
17489
352
Beschreibung: Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
: tánczos_gábor