Jelzés nélkül:Libapásztorlány. Olaj, karton, enyhén sérült antik keret... https://www.darabanth.com/de/351-Fernauktion/351.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Jelzes-nelkulLibapasztorlany-Olaj-karton-enyhen-serult-antik-keretben-60C397100-cm~II1929182
1929182
10251
351
60000
Beschreibung: Jelzés nélkül:Libapásztorlány. Olaj, karton, enyhén sérült antik keretben, 60×100 cm
: turóczi_márk