Hincz Gyula (1904-1986): Lovas kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/351-Fernauktion/351.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Hincz-Gyula-1904-1986-Lovas-kompozicio-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-35C39746-~II1996581
1996581
10082
351
Beschreibung: Hincz Gyula (1904-1986): Lovas kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×46 cm
: turóczi_márk