Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.