Dr. Ilosvay Lajos: Bevezetés a szerves chemiába. I. Szénhidrogének. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXXVI. A XII. (1905-1907. évi cziklus) 2. kötete. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, X+2+303 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
Dr. Luckhaub Gyula-Oravecz Károly: Algebra. A felső kereskedelmi iskolák I-II. évf. számára. Bp.,é.n., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.