Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
16933.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Takács Jenő: Női mellek. Mastologiai propaedeutica. Miskolc, 1998, Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16934.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. I-II. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Bp.,1913, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
16935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koch-Kostersitz, Manfred: 400 tanács kutyakedvelőknek. Bp., ,Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Lányi György: Állatkedvelők kézikönyve. Bp.,1989, Állatbarát. Kiadói kartonált papírkötés.
16936.

Rufpreis:
800 HUF

A természet köréből népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Bp.,1896, Franklin, 8+350+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16937.

Rufpreis:
1 000 HUF

16938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ian A Baker:  A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.
16939.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16940.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Sarbó Artur: A beszéd összes vonatkozásaiban különös tekintettel a gyermekkorra. Bp., 1906, Athenaeum. Egészvászon kötés, jó állapotban.
16941.

Rufpreis:
1 400 HUF

16942.

Rufpreis:
2 800 HUF

Raymond Smullyan: Seherezádé rejtélye. Bámulatos klasszikus és modern fejörők. Bp., 2010, Typotex. Kiadói papírkötés.
16943.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói papírkötés.
16944.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF