Steier Lajos: A szabadságharc revideált története 1-4. kötet. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. 1. kötet: Görgey és Kossuth. 2. kötet: Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei. 3-4. kötet: Haynau és Paskievics. I-II. kötet: Bp. [1925-1929]. Genius. Teljes! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, az első kötet gerince kissé sérült.