Tétel

Katalognummer:

16888.
Beendet 351. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Vegyes vadászati könyvek, 9 db: Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Jékely Endre: Nagyvadak-közelről. Vál., ford. és a bevezetőt írta: - -. A rajzokat Teleky-Vámossy Árpád és Z. Szabó János készítették. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas. Kiadói papírkötés. C. W. Thurlow Craig: Shooter's Delight. London, 1952, Hutchinson's. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. B. Traven: Híd a dzsungelben. Fordította: Terényi István. Bp.,1958, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk