16825.
Beendet 351. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Dr. Schermann Szilárd: Magismeret I-II. kötet. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó, 867+2+208+4. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet hátán folttal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Nagyon ritka!