A magyar vendéglátóipar története. I. kötet. A honfoglalás századától az 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp., 1988, ÁKV. Több kötete nem jelent meg! Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint kiadás.