Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1982094
17298
351
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés
1996252
17299
351
Dané Tibor: Kultúrkuriózumok kalendáriuma a mindenkori folyó évre. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói papírkötés.
1996178
17300
351
Mikor Petőfi követjelölt volt. Elbeszéli ő maga. Bp., 1907, Rózsa Kálmán, 31 p. Papírkötésben, hiányzó borítóval, a címlap leszakadt, szakadozott. 1996170
17301
351
Baktay Ervin: Szangraha. Indiai elbeszélések gyűjteménye. Bp., 1921, Székasi Sacelláry Pál. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
2001132
17302
351
Ék Sándor: Mába érő tegnapok. Bp.,1968, Kossuth. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1997661
17303
351
Kiss József: Magyar helyesírás. Bp.,1944, Szent István-Társulat. Második, bővített kiadás. Sérült gerincű egészbőr-kötés.
1997392
17304
351
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., 1942,Révai. Kiadói félhalina-kötés, kopott borítóval.
1997604
17305
351
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította: Huszár Imre. Bp.,1917, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.
1987924
17306
351
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben. 1998230
17307
351
Harsányi Gete: Az olajkirály élete. Friss Ujság Színes Regénytára. 75. Bp.,1937,Általános Nyomda. Kiadói szakadozott papírkötésben.
1998179
17308
351
1998145
17309
351
Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF