https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 301
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1893474
18575
351
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 1892181
18576
351
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1892127
18577
351
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1890844
18578
351
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Würtz Ádám által illusztrált könyv: Navarrai Margit: Heptameron. Fordította: Antal László. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1833017
18579
351
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára. Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1791601
18581
351
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
Das Lot is nicht erreichbar
1792093
18582
351
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Judit: Szerelmes album. hn.,é.n, Pálffy Judit - Iskolaszolga Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1779664
18627
351
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sax Rohmer: Az arany skorpió. (Fo-Hi.) Keleti misztérium. Fordította: Zsombory István. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, az egyik sarka kissé hiányos, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1779101
18628
351
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
Das Lot is nicht erreichbar
1763468
18633
351
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1808922
18634
351
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.
Das Lot is nicht erreichbar
1809436
18636
351
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse