15605.
Beendet 350. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.