Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Franciaország 1894. "Lyon-i Kiállítás 1894" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem. Szign.: A. Rivet (59,73g/50mm) T:1- kopott aranyozás, kis ph. / France 1894. "Exposition de Lyon 1894" double-sided gilt Br commemorative medallion. Sign.: A. Rivet (59,73g/50mm) T:AU worn gold plating, small edge error

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf