Franciaország 1894. "Lyon-i Kiállítás 1894" kétoldalas, aranyozott Br ... https://www.darabanth.com/de/35-Gross-Auktion/35.1/Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~14771/Franciaorszag-1894-Lyon-i-Kiallitas-1894-ketoldalas-aranyozott-Br-emlekerem-Szign-A-R~II2369736
2369736
30389
35
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Franciaország 1894. "Lyon-i Kiállítás 1894" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem. Szign.: A. Rivet (59,73g/50mm) T:1- kopott aranyozás, kis ph. / France 1894. "Exposition de Lyon 1894" double-sided gilt Br commemorative medallion. Sign.: A. Rivet (59,73g/50mm) T:AU worn gold plating, small edge error
: pelikán_kristóf