II. világháborús német távcső tok, övtáska. Vászon és bőr. Sérült. 18x... https://www.darabanth.com/de/35-Gross-Auktion/35.1/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~14822/II-vilaghaborus-nemet-tavcso-tok-ovtaska-Vaszon-es-bor-Serult-18x15-cm-World-War~II2365126
2365126
12278
35
Military
Beschreibung: II. világháborús német távcső tok, övtáska. Vászon és bőr. Sérült. 18x15 cm / World War II. binocular holder. Damaged 18x15 cm
: tm