XVII-XVIII. sz. IV. Béla Bela 4us Dux Hunnorum Iudex Bellicus akvarell... https://www.darabanth.com/de/35-Gross-Auktion/35.1/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~15108/XVII-XVIII-sz-IV-Bela-Bela-4us-Dux-Hunnorum-Iudex-Bellicus-akvarell-papir-feliratozva-Lapme~II2352110
2352110
11286
35
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: XVII-XVIII. sz. IV. Béla Bela 4us Dux Hunnorum Iudex Bellicus akvarell, papír, feliratozva. Lapméret 27x19 cm Kis beszakadásokkal, foltokkal. Lapméret 27x19 cm
: bk