Tétel

Rufpreis:

28 000 HUF

13

Beschreibung:

Galántai György (1941-): Önarcképek zöldben, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat "Próba" jelzéssel. Lap sarkaiban kissé sérült, lap szélén apró szakadásokkal. Lapméret: 70x100 cm. A művész nyolc önarcképe egy lapon, rendkívül ritka, gyűjtői darab! / Screenprint on paper, signed, proof print. With minor flaws on the edges.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf