Tétel

Rufpreis:

95 000 HUF
257,45 EUR, 296,88 USD

Beschreibung:

Fónyi Friml Géza (1899-1971): Olasz város, 1937. Szén, kréta, papír. Jelezve balra fent: Friml Géza 1937. Üvegezett fa keretben. 58,5x48 cm. 1936-ban egyéves római ösztöndíjat kapott a művész, feltehetően olaszországi tartózkodása idején készült a mű. / Géza Fónyi Friml (1899-1971): Italian town, 1937. Chalk and coal on paper. Signed. Framed with glass. 58,5x48 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf