Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Meyer' Universuma, vagy leirása és ábrázolata minden látásra és emlékezetre méltó dolgoknak a' természet és művészség' köréből az egész földön. I. köt (Unicus!) . Pesten, 1835. Ifj. Kilián Gy. [2]+132 p.+46 t. (acélmetszetek). Kiadói, foltos félvászon kötésben. Többé-kevésbé foltos lapokkal, az első néhány lap erősebben foltos, az első oldal az első szövegoldal sérült szakadt. Eredeti kötésben, kompletten ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz