Spielzeuge

Zahl der Lose: 28

King Size Puzzle óriás kirakós, saját sérült dobozában, teljes
11611.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1980 Holdautó.Hiányos, kopott, Lemezárugyári játék, h:33 cm
11612.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db népviseletbe öltöztetett játékbaba, m:13-20 cm,
11613.

Rufpreis:
800 HUF

Darts nyilak, kiegészítők, több darabos készlet: 20 db toll, 490 db hegy, 12 db fém nyílszár
11615.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF