Flohmarkt Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1983842
11582
349
Flea Market
Női akt labdával, réz lemezes falikép, jelzés nélkül, 31×19 cm 1984846
11583
349
Flea Market
2 fém kupa (egyik fedeles), m:20,5 (30 éve az MH-ért" felirattal) és 22 cm 1954446
11584
349
Flea Market
Fém fedeles kancsó, gravírozott felirattal, jelzés nélkül, m: 30 cm 1984444
11585
349
Flea Market
Tájkép, jelzett kínai kollázs, keretben, 19×29 cm 1984464
11586
349
Flea Market
Műsoros VHS kazetták, összesen: 9 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF