Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1985199
10512
349
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm
1985180
10513
349
Ex libris - small-graphics
1943 Patay Mihály (1910-1956): Hatolkay Kázmér lelkészi szolgálatának XX. éves jubileuma alkalmára készült ex libris, fametszet, papír, jelzett, 19x07 cm
1985156
10514
349
Ex libris - small-graphics
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris Luděk Rubas, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x11 cm.
1985147
10515
349
Ex libris - small-graphics
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x9 cm.
1846176
10516
349
Ex libris - small-graphics
1983526
10517
349
Ex libris - small-graphics
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap 1970. Linómetszet, papír, jelzett a linón, 14,5×11 cm 1984006
10518
349
Ex libris - small-graphics
Ürmös Péter (1956- ): 5 db ex libris, linó/klisé, papír, jelzettek, különböző méretben
1985167
10519
349
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): A Jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje, rézkarc, papír, jelzett, 12x11 cm 1985138
10520
349
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Ladislas Siklóssy. Bonnes Páques! Erotikus ex libris, klisé, papír, 9x15 cm 1985186
10521
349
Ex libris - small-graphics
1929 Jelzés nélkül: Születésnapi ex libris, Budapest látképével, Országházzal, Margit-híddal, klisé, papír, 13x11 cm 1981074
10522
349
Ex libris - small-graphics
Erotikus ex libris Dr. Südy Jenő. Linó, papír. 11x4,6 cm 1971808
10523
349
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF