Vadász Endre (1901-1944): A Jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay F... https://www.darabanth.com/de/349-Fernauktion/349.0/Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Vadasz-Endre-1901-1944-A-Jokivansagokat-szivesen-koszonik-Fricsay-Ferenc-es-neje-rezka~II1985167
1985167
10519
349
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Vadász Endre (1901-1944): A Jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje, rézkarc, papír, jelzett, 12x11 cm
: lászló_lili