1931-1936 Vetschka (Vecsérdy) Imre (1892-?) volt katonatiszt, amatőr fotós fotóhagyatéka, kb. 80-90 db üvegnegatív, kb.70-80 db film negatív, filmes dobozokban, rajtuk lajtos kocsikkal, csépléssel, ökrös szekérrel, budapesti és gyöngyösi életképekkel, bennük jegyzetekkel, 6x8 cm és 9x12 cm közötti méretben
1959 Budapest, Bólyai János Fotó-, Szövő- és Hurkoló Technikum tanárai és végzett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, tintafoltos, sérült, 18x24 cm
1929-1932 Vetschka (Vecsérdy) Imre (1892-?) volt katonatiszt, amatőr fotós fotóhagyatéka, kb. 70-80 db üvegnegatív, kb. 30 db film negatív, filmes dobozokban, rajtuk Egregy, Balaton, Árpád Fürdő, utazások és életképek fotóival, a dobozokon feliratozással, bennük jegyzet lapokkal, Vetschka Imre névjegykártyájával, 6x9 cm.
1919 Kolozsvár, érettségi fotó, "Az első osztálytól - az érettségiig a kolozsvári református kollégiumban. 1907-1919.", Kolozsvár, Dunky Fivérek műterméből, fotó kartonon, felületén sérülésekkel, kopásnyomokkal, kissé foltos, sérült kartonnal, 16x21 cm.