Foto Zahl der Lose: 281
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1986831
12256
349
Photo
Vegyes keményhátú fotó tétel különféle mátermekből: Divald, Kozmata, Pozsony, Selmecbánya, Temesvár, Sisak (Sziszek), Szeged, Budapest, Bécs, Utrechtm katonai tablóképek, tenisz, üzlet, stb., összesen 35 db, különböző méretben 1971813
12257
349
Photo
cca 1900 3 db nagyméretű tablókép, az egyik katonai, különféle műtermekből, az egyik szignózott (Brunhuber Béla, Budapest), kartonra ragasztva, különböző méretben 1985581
12258
349
Photo
cca 1950 Varga Gyuláné kárpitos, diapozitív reklámkép,8x8 cm
1984664
12259
349
Photo
1984 Monok, autocross verseny, fotó, felületén törésnyom, folt, 24×30 cm
1963609
12260
349
Photo
cca 1910-1920 Hölgyportré, kartonra kasírozott fotó, Goszleth műterméből, aláírt, 19×11 cm
1984521
12261
349
Photo
cca 1930 Hölgy báli ruhában, műtermi portré Tauber Malvin budapesti műterméből, pecséttel jelzett, 23,5×17,5 cm 1984514
12262
349
Photo
cca 1930 A Köztisztasági Hivatal Budapest, XV-ös számú, kerületi raktár (IX. ker. Liliom u. 62.) dolgozói, kartonra kasírozott fotó Szombathelyi Nándor műterméből, pecséttel jelzett, 16×22,5 cm
1980894
12263
349
Photo
cca 1900 Kosel bécsi fotográfus műtermében készült vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, 22,5x16 cm
1980921
12264
349
Photo
1934 Schäffer pesti műtermében készült, kézzel színezett vintage fotó, datált, aláírt, 23x17 cm, karton 28x21 cm 1981071
12265
349
Photo
1955 Landler Jenő Dolgozók Gimnáziuma tanárai és végzett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, sérült, 17×23 cm 1981106
12266
349
Photo
1922 Szeged, Állami Főreáliskola tanárai és végzett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, sérült, hiányos, 19,5x28 cm 1980867
12267
349
Photo
cca 1960 Vasúti mozdonyok, Danassy Károly (1904-1996) hagyatékából 8 db színes diapozitív felvétel, 24x36 mm + cca 1938 Budapest, fotók az egyik pályaudvar bevezető (kivezető) szakaszáról, 5 db korabeli vintage negatívról készült mai nagyítás, 13x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF