Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészo... https://www.darabanth.com/de/349-Fernauktion/349.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Cholnoky-Jeno-Utazasaim-elmenyeim-kalandjaim-Szovegkozti-es-egeszoldalas-illusztraciok~II1789137
1789137
15593
349
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: vörös_iván