16917.
Beendet 349. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötetek. A csillagvilág csodái. Bp., 1888, Pallas. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés. Az első kötet hátsó borítója vízfoltos, egyébként szép állapotú