Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
cca 1930-1940 Lakos és Székely speciális gépgyár, elektromos, autogén hegesztő és festékszóró berendezésekre öröknaptár, kissé viseltes állapotban, sérült, foltos naptáras kartonlapokkal, 34,5x11,5 cm