Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1977848
11092
348
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Réz daru pár, alabástrom talapzaton, m:21 cm 1801949
11093
348
36000
1962435
11094
348
Szabó Mária (1941-): Ülő nő, bronz szobor, jelzett, márvány talapzaton, m: 22 cm 1964550
11095
348
"Az év útkaparója" díj, réz kisplasztika, alabástrom talapzaton, m: 9 cm 1974944
11096
348
Ókori görög férfi, modern réz szobor, alabástrom talapzaton, kis kopásokkal, m: 16 cm 1978501
11097
348
Férfi akt, szobor, fa, m: 25 cm 1716152
11098
348
Jelzett kínai földmunkások, patinázott réz figurák ( 2db), m: 11 és 16 cm
1962140
11100
348
Antik só-borstartó, fehérmázas, jelzés nélkül, hibátlan, 9×6,5 cm
1976431
11101
348
Jelzés nélkül: Réz figura, fa talapzaton, javított, m:22 cm 1979119
11102
348
Jelzés nélkül: Támaszkodó akt. Bronz, figura mozog, réz talapzaton, m: 17 cm (27 cm) 1979012
11103
348
140000
Loósz József (1908-1985): Sarló-kalapács. Bronz, jelzett, bronz talapzaton, m: 44 cm (50 cm)
1978605
11104
348
Ismeretlen alkotó: "Kezdetben volt az Ige,..." Jn. 1,1-5., 9-14. Karcolt rézlemez farost lemezen, jelzett, fa keretben, kopásnyomokkal, 19x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF