Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

10

Beschreibung:

Balaton és környéke részletes kalauza. Szerk.: Dr. Dornyay Béla-Dr. Vigyázó János. Részletes Magyar Utikalauzok 6. Bp.,1934, Turistaság és Alpinizmus, 426+6 p.+5 kihajtható térkép+6 kihajtható panoráma rajz. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy térkép hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : montskó_benjamin