Flohmarkt Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1976669
11407
348
Flea Market
Régi krémnyomó, h: 24,5 cm 1975271
11408
348
Flea Market
Dekoratív műanyag-szövet legyező, jó állapotban
1975272
11409
348
Flea Market
1978380
11410
348
Flea Market
Mediterrán utca, aranyozott kromolitográfia, üvegezett keretben, 4×6 cm 1978379
11411
348
Flea Market
Mediterrán utca, aranyozott kromolitográfia, üvegezett keretben, 4×6 cm 1977481
11412
348
Flea Market
Alcatel mobiltelefon, töltővel, müködik 1978528
11413
348
Flea Market
cca 1920 Walker&Hall és EPSM fém kiöntők ( 2db), jelzett, m:7 és 16 cm 1978889
11414
348
Flea Market
Többségében jelzett réz tárgyak ,néhányon horpadás, összesen:6 db 1978176
11415
348
Flea Market
Régi bőr pilóta vagy motorossapka, korának megfelelő állapotban, 26×30 cm 1976484
11416
348
Flea Market
Réz gyufatartó és tálka, egyiken horpadások és jelzett, d:9 cm, 14×10 cm 1978878
11417
348
Flea Market
Alpakka különféle kanalak, villák, cukorfogók, összesen: 9 db 1978285
11418
348
Flea Market
Jelzett ón keretes matricás porcelán tálka, hibátlan, d: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF