Tétel

Katalognummer:

12798.
Beendet 348. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

1910 Hasenörl Ede Csődvar képes áruminta-katalógusa. I. rész: Mindennemü kovácsolt, öntöttvas nyomó-, lefolyó-, drainage- és bordás-csövek, ólom-, kőagyag-, sárgaréz- és vörösréz csövek, hozzájuk tartozó összekötőrészek, méret és súlytáblázatok. Szerelvények központi fűtéshez. II. rész: Fém- és öntöttvas-árúk, vizvezeték-, fürdő-, árnyékszék-, csatornázási-, melegviz-telepek-, orvosi és kórházi berendezésekhez. Pincegaszdászati cikkek. III. rész: Fém- és öntöttvas-árúk légszeszvezetékhez. IV. rész: Felszerelések gőzvezetékek és fűtésberendezések számára. V. rész: Szerszámok szerelők, gyárak, műhelyek stb. számára. VI. rész: Szivattyúk. VII. rész: Istállóberendezési cikkek. Kazánfenekek, tűzcsövek stb. Bp., 1910, (Szeged,Schulhof Károly-ny.), 728 p. Magyar és német nyelven. Rengeteg képpel, rajzzal illusztrált. Kopott, foltos, sérült gerincű egészvászon-kötés, foltos lapokkal, sérült kötéssel, megviselt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor