1871-1893 Vegyes folyóirat tétel, 3 db:
1871 Hazánk és Külföld. 1871. március 30. VII. évf. 13. sz. Az utolsó lap sérült, hiányos.
1879 Magyar Bazár. 1879.júl. 1. XIV. évf. 13. sz., szakadt.
1893 Vasárnapi Újság 1893. 40. évf. 20 sz. Hiányos,
csak: 327-340. ,357-360.