Bihácsy jelzéssel: Salamon Béla színész portréja, olaj, vászon, 50×40 ... https://www.darabanth.com/de/348-Fernauktion/348.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bihacsy-jelzessel-Salamon-Bela-szinesz-portreja-olaj-vaszon-50C39740-cm~II1975135
1975135
10023
348
Beschreibung: Bihácsy jelzéssel: Salamon Béla színész portréja, olaj, vászon, 50×40 cm
: turóczi_márk