A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent irás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. 2. köt. Fordította: Káldi György. Pozsony,1836, Belnay örökösei, 902+4 p.+1 t. Korabeli kopott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.