Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.