https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 288
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1959803
17561
348
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Olasz-magyar arcképek. Bp., 1928. Egészvászon kötés, hiányos címlap és előszó.
Das Lot is nicht erreichbar
1941777
17562
348
0
22000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1963800
17563
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csík Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. A Magyar Akadémia 1875-ki Teleky-pályázatán, 100 arany jutalmat nyert mű. Bp.,1879, Tettey Nándor és Társa, 132 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1963875
17564
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Poétika és poétikai olvasókönyv. Szerk.: Riedl Frigyes. Bp.,1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 242+2 p. Ötödik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az utolsó lap sarkán hiánnyal, a címlap sarkán pótlással.
Das Lot is nicht erreichbar
1963895
17565
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története középiskolák számára. I. kötet. A legrégibb időktől Vörösmarty Mihály föllépéséig. Bp.,1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 351 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, jegyzetekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1894194
17566
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: A minőség forradalma V-VI. kötet. Bp., 1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötésben, fakó gerinccel, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1937704
17567
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kemény György: Élet könyve - Book of life 1892-1942. Dr. Eckhardt Tibornak dedikált. Kiadói papírborítóval, ami elvált a könyvtesttől.
Das Lot is nicht erreichbar
1977387
17568
348
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Sarolta: Őszi kert. DEDIKÁLT! Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1977428
17569
348
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Széchényi György - Töttösy Ernő: Ítélet földje. München, Amerikai Magyar Kiadó. Töttösy Ernő által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1977414
17570
348
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete Gyula: Csördülő ég. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1977438
17571
348
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mesterházi Lajos: Férfikor. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói, kissé foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban. 1977373
17572
348
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Abody Béla: Párbeszéd a Szenttel. DEDIKÁLT! 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse