17501.
Beendet 348. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
11
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1922, Athenaeum, 160 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói kartonált papÃrkötésben, Kiss Valdemár-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó gerinccel, sérült kötéssel. Számozott (200/171.) példány. A szerzÅ‘, Zilahy Lajos (1891-1974) által dedikált.