Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 151

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Sebő Béla Budapest Székesfőváros főszámvevője - 10 éves főszámvevői jubileuma emlékére - A számvevőség tisztikara" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (54x49mm) T:2
30408.

Rufpreis:
3 000 HUF

1928.Telcs Ede (1872-1948) 1928. "III. Országos Kézművesipari Tárlat Budapesten - aranyérem Bereczky Sándor esztergályosnak" aranyozott Br emlékplakett (90,26g/60mm) T:1- patina Hungary 1928. "3rd National Crafts Exhibtion - gold medal for turner Sándor Bereczky " gilt Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Ede Telcs C:AU patina
30409.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Técsy László (1892-1972) 1929. "Tiszavidéki Országos Ipari és Mezőgazdasági Kiállítás - Szolnok - Aranyérem" kétoldalas Cu díjérem, hátoldalon "RÉTI TESTV" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (54mm) T:3 több ph. és ü.
30410.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Técsy László (1892-1972) 1929. "Kaposvári Országos Mezőgazdasági és Ipari Kiállítás és Vásár / Kaposvári Kiállítás 1929. aug. 24.- szept. 2." Br emlékérem "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (106,64g/60mm) T:2 Hungary 1929. "National Agricultural and Industrial Exhibition and Fair of Kaposvár / Exhibition of Kaposvár August 24 - September 2, 1929" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG BP.". Sign.: László Técsy (106,64g/60mm) C:XF HP 6029
30411.

Rufpreis:
4 000 HUF

1894. "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" Cu emlékérem (30mm) T:2,2-
30412.

Rufpreis:
2 000 HUF

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött Br emlékmedál füllel (28mm) T:1- kopott ezüstözés
30413.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

1896. "Magyarország Ezeréves Fennállása - Árpád - I. Ferenc József 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlékérem 896-1896" aranyozott Br emlékérem (33mm) T:1-,2
30414.

Rufpreis:
1 400 HUF

1897. "II. Vilmos látogatása Budapesten" fém emlékérem füllel "II. VILMOS - I. FERENCZ JÓZSEF / EMLÉK II-ik VILMÓS NÉMET CSÁSZÁR Ő FELSÉGÉNEK BUDAPESTEN LÉTÉRŐL 1897 ÉVI SZEPTEMBER HÓ 20." (29mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1897. "Wilhelm II - Franz Joseph / In commemoration of Wilhelm II's visit in Budapest" Br medallion with ear (29mm) C:XF
30415.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1900. "Éremdíj az Erdélyi Gazdasági Egylet Tárlatáról" Br emlékérem (53mm) T:2,2- patina,ph.
30416.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909. "Testvériség Sport Egyesület" Br díjérem (2x) (37mm és 38mm) T:2 kis patina
30417.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909. "Testvériség Sport Egyesület" Br és Al díjérem pár (38mm és 39mm) (2xklf) T:2
30418.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1920-1930. "Debreceni Egyetemi Athletikai Club 1919" Br emlékérem (37x50mm) T:2 hátoldalán forrasztásnyom
30419.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF