Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968383
30384
347
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem hátoldalán "4x100 m gyors váltó" gravírozással (34mm) T:2
1972680
30385
347
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1966. "Tapolca Város Tanácsa" Br emlékérem (60mm) T:2 1943216
30386
347
3400
Numismatik
Kampfl József (1938- ) 1992. "Pro Sanitate" Br plakett, eredeti tokban (96mm) T:1- 1945692
30387
347
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) mindkettő sérült tokban T:PP, 1 ujjlenyomat 1972704
30388
347
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1970599
30389
347
Numismatik
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építéstudományi Tudományi Egyesület - Alapítva 1958" Br emlékérem (80mm) T:2
1972286
30390
347
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" Br emlékérem (69,5mm) T:2 Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Br commemorative medallion. Szign.: Dezső Kovács (69,5mm) C:XF 1971877
30391
347
Numismatik
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" Br emlékérem (161,95g/70mm) T:2 ph. Hungary 1885. "10th anniversary of Kálmán Tisza prime minister of the liberal party" Br memorial plaque Sign.: Antal Lóránfi (161,95g/70mm) T:XF edge error 1970230
30392
347
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40mm) T:2 ph. 1970418
30393
347
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 1969123
30394
347
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" Centenáriumi Br plakett eredeti dísztokban (78x101mm) T:1- 1923315
30395
347
Numismatik
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF