Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969420
30937
347
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (29mm) T:1- 1969477
30938
347
3800
Numismatik
1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott Cu jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" (29x23mm) T:2- zománchiba 1969702
30939
347
Numismatik
~1930. Ezüstözött Br túrajelvény (50x14mm) T:2 tű tartója sérült 1969319
30940
347
Numismatik
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott Cu jelvény, miniatűrrel együtt, mindkettő hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (30x40mm) T:2 zománchiba 1959849
30941
347
Numismatik
~1930-1940. "EMERGÉ" festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés
1969510
30942
347
Numismatik
1933. "Jamboree" zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző (36x32mm) T:2 tű hiányzik Hungary 1933. "Jamboree" white-green enamelled Scouting pin (36x32mm) C:XF pin missing
1968323
30943
347
Numismatik
~1935. "Ajax Rába" zománcozott kitűző (17x22mm) T:2 sérült tű 1959812
30944
347
Numismatik
1938. "Debreceni Collegium 1538-1938" gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina
1959894
30945
347
Numismatik
1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczán Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina
1973606
30946
347
Numismatik
1946. "Magyar Evezős Szövetség / Országos Regatta 1946 I." Br díjérem (50mm) T:2
1923108
30947
347
Numismatik
1974068
30948
347
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott kitüntetés mellszalagon T:1- hátoldalon oxidáció NMK.: 506 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF