Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 99

1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (29mm) T:1-
30937.

Rufpreis:
1 600 HUF

1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott Cu jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" (29x23mm) T:2- zománchiba
30938.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

~1930. Ezüstözött Br túrajelvény (50x14mm) T:2 tű tartója sérült
30939.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" zománcozott Cu jelvény, miniatűrrel együtt, mindkettő hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (30x40mm) T:2 zománchiba
30940.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1930-1940. "EMERGÉ" festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés
30941.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933. "Jamboree" zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző (36x32mm) T:2 tű hiányzik  Hungary 1933. "Jamboree" white-green enamelled Scouting pin (36x32mm) C:XF pin missing
30942.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1935. "Ajax Rába" zománcozott kitűző (17x22mm) T:2 sérült tű
30943.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938. "Debreceni Collegium 1538-1938"  gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina
30944.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczán Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina
30945.

Rufpreis:
3 000 HUF

1946. "Magyar Evezős Szövetség / Országos Regatta 1946 I." Br díjérem (50mm) T:2
30946.

Rufpreis:
2 000 HUF

30947.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott kitüntetés mellszalagon T:1- hátoldalon oxidáció  NMK.: 506
30948.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF