Benedicty József (1930-?): Körösladányi erdő részlet. Olaj, vászon-kar... https://www.darabanth.com/de/347-Fernauktion/347.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Benedicty-Jozsef-1930-Korosladanyi-erdo-reszlet-Olaj-vaszon-karton-jelzes-nelkul-~II1969355
1969355
10020
347
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,81 EUR , 34,38 USD
Beschreibung: Benedicty József (1930-?): Körösladányi erdő részlet. Olaj, vászon-karton, jelzés nélkül, sérült antik keretben, 26×26 cm
: turóczi_márk