Kärnten. Ein Reisehandbuch. Hrsg. Landeskomission für Fremdenverkehr in Kärnten. Klagenfurt, 1927, Ferdinand Kleinmayr. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.