Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Lázár Béla: Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 238+2 p. Kiadói papírkötésben, sérült, szakadt borítóval. Rodin: Beszélgetések a művészetről. Összegyűjtötte Paul Gsell. A bevezetést írta Pátzay Pál. Fordította: Farkas Zoltán. Bp.,én.,Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Friedrich Brie: Englishe Rokoko-epik. (1710-1730.) München, 1927, Max Hueber Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan, foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor