Gläser Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961384
11409
346
Glass-objects
Malachit üveg bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, d: 8,5 cm + Malachit üveg mini váza, jelzés nélkül, kis csorbával, m: 10 cm
1961410
11410
346
Glass-objects
Gyógyszertári üvegek, 6 db, különböző méretekben, apró csorbákkal
1961406
11411
346
Glass-objects
3 db fűszeres üveg, m: 10,5 és 13,5 cm 1961369
11412
346
Glass-objects
Lux Glass asztali dísztál, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyommal, m: 24 cm
1942040
11413
346
Glass-objects
2 db dekoratív üvegváza, az egyik festett, apró kopásokkal, különböző méretben
1962990
11414
346
Glass-objects
2 db szikvizes üveg, "Pápai Vendéglősök Szövetkezete Szikvízgyár" illetve "Hungária Hungária Szikvízgyár, Pápa" felirattal, apró csorbákkal, kopásokkal, az egyik fém fejjel, különböző méretben
1962986
11415
346
Glass-objects
"vitéz Erdélyi Márton szikvízgyára, Kiscsősz" feliratos szikvizes üveg, apró csorbákkal kopásokkal, m: 24 cm 1962969
11416
346
Glass-objects
8 literes régi hutaüveg, apró csorbákkal, kopásokkal, m: 36 cm
1962940
11417
346
Glass-objects
4 db régi tejesüveg + 1 régi mustáros üveg, sérülésekkel, m: 11 és 19 cm között
1950687
11418
346
Glass-objects
Monogramos fújt kehely, matricás, hibátlan, m: 23,5 cm
1896796
11419
346
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, csiszolt, metszet, hibátlan, m: 15 cm
1967592
11420
346
Glass-objects
Sztálinváros, üveg tál, karcolásokkal, 14×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF