Gläser

Zahl der Lose: 100

Malachit üveg bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, d: 8,5 cm + Malachit üveg mini váza, jelzés nélkül, kis csorbával, m: 10 cm
11409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyógyszertári üvegek, 6 db, különböző méretekben, apró csorbákkal
11410.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db fűszeres üveg, m: 10,5 és 13,5 cm
11411.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lux Glass asztali dísztál, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyommal, m: 24 cm
11412.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db dekoratív üvegváza, az egyik festett, apró kopásokkal, különböző méretben
11413.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db szikvizes üveg, "Pápai Vendéglősök Szövetkezete Szikvízgyár" illetve "Hungária Hungária Szikvízgyár, Pápa" felirattal, apró csorbákkal, kopásokkal, az egyik fém fejjel, különböző méretben
11414.

Rufpreis:
5 000 HUF

"vitéz Erdélyi Márton szikvízgyára, Kiscsősz" feliratos szikvizes üveg, apró csorbákkal kopásokkal, m: 24 cm
11415.

Rufpreis:
3 000 HUF

8 literes régi hutaüveg, apró csorbákkal, kopásokkal, m: 36 cm
11416.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db régi tejesüveg + 1 régi mustáros üveg, sérülésekkel, m: 11 és 19 cm között
11417.

Rufpreis:
1 600 HUF

Monogramos fújt kehely, matricás,  hibátlan, m: 23,5 cm
11418.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ólomkristály bonbonier, csiszolt, metszet, hibátlan, m: 15 cm
11419.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztálinváros, üveg tál, karcolásokkal, 14×15 cm
11420.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF