~1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísz... https://www.darabanth.com/de/346-Fernauktion/346.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1000017/7E1970-Kivalo-Pedagogus-aranyozott-fem-kituntetes-mellszalagon-disztokban-miniatur-jelvC3~II1965851
1965851
30973
346
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban, miniatűr jelvénnyel T:1-
: ttg