Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Jan Fennell: Kutyapszichológia. Fordította: Pongrácz Péter. Bp.,2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17213.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17214.

Rufpreis:
800 HUF

Czeizel Endre: Az emberi öröklődés. Bp.,1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17215.

Rufpreis:
800 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete, I. A csillagos ég.; II. A légkör. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban
17216.

Rufpreis:
1 200 HUF

17217.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932,  Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.
17218.

Rufpreis:
1 600 HUF

17219.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17220.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17222.

Rufpreis:
800 HUF

17223.

Rufpreis:
1 000 HUF

17224.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF