A természet világa sorozat 2 kötete, I. A csillagos ég.; II. A légkör. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban
Fritz János, Dr.: Az ember keletkezése. - Három interpelláció a világhoz. Bp. 1931, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 196 l., 5 t. (képek). Készült 500 számozott példányban. Ez az 318. számú példány. A szerző által aláírt. Kiadói, sérült papírborítóval. Ritka.
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet II. rész A Déli, Közép, Északi és Keleti Európának plasztikája és az Európai Földség politikai leírása. A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1903, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, erősen sérült félvászon kötésben.
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.