Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Dezséri Bachó László (szerk.): A Magyar Kir. Hondvéd Ludovika Akadémia Története. Budapest, 1930, Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia, 1003+5 p. Kiadói aranyozott, domborított egészvászon kötésben. Gerincen kis sérülés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor