Pósa Lajos: Madaras könyv. [Gyermekversek.] Bp., [194?]. Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 16 sztl. lev. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik lapon amatőr javítás nyommal, egy lap hátoldalán gyermekfirkával.